Meie toetajad

Oleme uhked, et töötame koos paljude fantastiliste ettevõtete ja asutustega, kes mängivad olulist rolli toidu päästmisel ja vaesuses elavate inimeste toetamisel, annetades meile toitu, rahalisi vahendeid, tasuta teenuseid või tooteid.

Toidupäästjad

Toidupäästjad on kõik suuremad ja väiksemad toidupoed, maaletoojad, toiduainete tootjad ning põllumehed, kes teevad Toidupangaga koostööd, et päästa söömiskõlbulik, ent kaubandusvõrgus äraviskamisele minev toit, et see jõuaks läbi meie tasuta abivajajate toidulauale.

Katrin Bats, Rimi Food Eesti AS kommunikatsioonijuht:

Rimi on olnud Toidupanga hea partner selle loomisest saadik. On ju igati vastutustundlik, kui ettevõte, kelle põhitegevus on toidu müümine, otsib pidevalt lahendusi, et seesama müüdav toit ei läheks raisku. Teine ja mitte vähemtähtis argument on seegi, et suure ettevõttena on meil rõõm aga ka kohustus aidata kogukonda, kus igapäevaselt toimetame. Eestis on liiga palju peresid, kellel pole lastele pakkuda iga päev täisväärtuslikku toitu. Jaekaubanduses jääb ikka midagi üle ning selle toidukraami abivajajateni toimetamine Toidupanga suurepärane võimalus mõlema eelnimetatud lahendamiseks.

Suurimad toidupäästjad 2023. aastal

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadeid.

Sulge Nõustun