Vali toidupank

Eesti Toidupank on toidupankade katusorganisatsioon Eestis.

Liina Peäske

Kommunikatsiooni- ja projektijuht
+372 5657 0525
liina@toidupank.ee

Piet Boerefijn

Eesti Toidupanga tegevjuht
+372 648 5703
+372 502 9788
piet@toidupank.ee

Ines Jakobson

Administratiivne tugi
+372 5682 3815
ines@toidupank.ee

Claudia Vihma

Kommunikatsiooni- ja projektijuht
+372 5622 0450
claudia@toidupank.ee

Indrek Kaing

Euroopa Toidupankade Föderatsiooni “COVID emergency” projektijuht kuni märts 2021.
+372 516 1566
indrek@toidupank.ee

Kerttu Olõkainen

Eesti Toidupanga projektijuht
+372 5687 6263
kerttu@toidupank.ee

Riina Sirendi

Pearaamatupidaja
(Advoco Konsultandid OÜ)
+372 565 8669
riina@toidupank.ee

Eesti Toidupank ja Tallinna Toidupank
Juriidiline keha: SA Eesti-Hollandi Heategevusfond 
Reg nr: 90008867
Juriidiline aadress: Fr. R. Faehlmanni 5-5, 10125 Tallinn
Kontakt: info@toidupank.ee

SA Eesti-Hollandi Heategevusfondi juhib ja esindab Juhatus. Juhatuse liige 2020. aasta seisuga on Piet Boerefijn.
Tutvu SA Eesti-Hollandi Heategevusfondi põhikirjaga siin ning majandusaasta aruannetega siin.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadeid.

Sulge Nõustun