Toidupanga veebileht on tehtud kingitusena ettevõtetelt Refleks.ee ja Reaktiiv.ee

Toidupank toimetab toidu sealt, kus on ülejääk, sinna, kus on sellest puudus

Toidupank väljastas 2019. aastal
1 870 000 KG
ulatuses toiduabi

…ja aitas toiduabiga keskmiselt
7 200 INIMEST
nädalas.

 

 

 

Toidu päästjad

Toidupangad üle Eesti

Tallinn

Punane 48a, 13619, Tallinn

+372 5683 9344

tallinn@toidupank.ee

Tartu

Peetri 26, 50303 Tartu

+372 5665 3873

tartu@toidupank.ee

Pärnu

Tallinna mnt. 8, Pärnu, 80032 Pärnumaa

+372 5645 4111

parnu@toidupank.ee

Rakvere

Pikk 19, Rakvere, 44307 Lääne-Viru maakond

+372 5818 9692

rakvere@toidupank.ee

Jõgeva

Metsa tn. 2-19, Kuremaa alevik, 48445 Jõgeva vald

+372 517 0314

jogeva@toidupank.ee

Järvamaa

Aiavilja 13, Paide, 72719 Järvamaa

+372 5189 259

jarvamaa@toidupank.ee

Viljandi

Kase tee 2, Jämejala küla, Viljandi vald, 71024 Viljandimaa

+372 5813 6588

viljandi@toidupank.ee

Narva

Kreenholmi 16a, 20205 Narva

+372 5770 3565

narva@toidupank.ee

Jõhvi

Kaare 7, 41534 Jõhvi

+372 5653 877

johvi@toidupank.ee

Põlva

Andre küla, Põlva vald, Põlvamaa

+372 5257 220

polva@toidupank.ee

Võru

Uus 21, Võru 65608

+372 5883 7593

voru@toidupank.ee

Valga

Kalda 1, Jaanikese küla, Tõlliste vald, 68218 Valgamaa

+372 5386 6825

valga@toidupank.ee

Läänemaa

Rüütli tn. 1, Haapsalu, 90502 Läänemaa

+372 5346 7713

laanemaa@toidupank.ee

Hiiumaa

Putkaste küla, Mammimaja, Hiiumaa vald 92134, Hiiu maakond

+372 5695 4846

hiiumaa@toidupank.ee

Kuressaare

Tolli 2, 93813 Kuressaare

+372 5333 0009

kuressaare@toidupank.ee

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Kui soovite keelata küpsiste salvestamist teie seadmesse, kohandage palun oma brauseri turvaseadeid.

Sulge Nõustun