Eesti Toidupank on Euroopa toidupankade föderatsiooni (European Food Banks Federation asbl- FEBA) täisliige

 

 

Eesti Toidupank on liitunud Vabaühenduste Liidu annetuste kogumise hea tavaga

 


 Otsime vabatahtlikke liituma meie vabatahtlike meeskonnaga!

Toidupankade kevadised toidukogumispäevad toimuvad 12. ja 13. aprillil toidupoodides üle Eesti. Kõik särasilmsed heasoovijad on taaskord oodatud liituma meie vabatahtlike meeskonnaga, et aidata koguda kauem säilivaid toiduaineid puudust kannatavatele inimestele. Toidukogumispäevad toimuvad 45 erinevas toidupoes üle Eesti.

Löö kaasa üksi või tule koos sõprade, pereliikmete või kolleegidega ning tee mõnetunnine heategu, mis aitab muuta kellegi elu paremaks!

Mida teevad vabatahtlikud?

•             jagavad sissepääsuväravate juures poekülastajatele flaiereid ja infot

•             võtavad vastu toiduannetusi ja

•             aitavad kauba transpordiks ette valmistada.

Kui tunned, et tahad anda oma panuse, siis registreeri end vabatahtlikuks osale.toidupank.eeRegistreerida saab ennast üksi, samuti enda kokku pandud grupiga, näiteks sõprade, koolikaaslaste või kolleegidega.

Vabatahtlikud tegutsevad toidupoodides mõlemal päeval kahes vahetuses. Esimesed vahetuse algavad reedel kell 13.00 ja laupäeval kell 12.00. Mõnes kaupluses alustatavad vabatahtlikud varem või hiljem ning on piirkondi, kus aktsioon toimub vaid ühel päeval. Registreerumiskeskkonnast leiab täpse info vabatahtlike vahetuste kellaaegade ja kõikide aktsioonis osalevate kaupluste kohta.