Eesti Toidupank on Euroopa toidupankade föderatsiooni (European Food Banks Federation asbl- FEBA) täisliige

 

 

Eesti Toidupank on liitunud Vabaühenduste Liidu annetuste kogumise hea tavaga

 


 



Eesti Toidupank

Eesti Toidupank  see on ühine nimetus Eestis tegutsevate toidupankade võrgustikule, kuhu kuulub 13 toidupanka. Igaüks neist on asutatud erineva heategevusorganisatsiooni juurde. Koostöö aluseks on koostöölepingud ja ühised tegutsemispõhimõtted.

 

Toidupankade võrgustiku üldised kontaktid:

Toidupankade üle-eestilise võrgustiku infomail on info@toidupank.ee.
Kui te soovite võtta ühendust konkreetse toidupangaga, leiate kõik kontaktid vasakult menüüst.

Piet Boerefijn
Eesti Toidupanga tegevjuht
+372 648 5703
+372 502 9788
piet@toidupank.ee

Liina Peäske
Kommunikatsiooni- ja projektijuht
Toidukogumispäevade projektijuht
+372 5657 0525
liina@toidupank.ee

Claudia Vihma
Kommunikatsiooni- ja projektijuht
claudia@toidupank.ee

Kristiina Kook
Partnerlussuhete spetsialist
+372 56 87 67 06
kristiina@toidupank.ee

Kerttu Olõkainen
ELi toiduabi projektijuht
+372 5687 6263
kerttu@toidupank.ee

Riina Sirendi
Pearaamatupidaja
(Advoco Konsultandid OÜ)
+372 565 8669
riina@toidupank.ee

Ines Jakobson
Administratiivne tugi
ines@toidupank.ee
+372 5682 3815

Tanel Tinits
Vabatahtlik IT-mees

 

Eesti Toidupank ja Tallinna Toidupank
Juriidiline keha: SA Eesti-Hollandi Heategevusfond 
Reg nr: 90008867
Juriidiline aadress: Fr. R. Faehlmanni 5-5, 10125 Tallinn
Kontakt: 
info@toidupank.ee

EHHF põhidokumendid
Põhikiri


Aastaaruanne 2018

Aastaaruanne 2017
Aastaaruanne 2016
Aastaaruanne 2015
Aastaaruanne 2014
Aastaaruanne 2013
Aastaaruanne 2012

Sihtasutust juhib nõukogu, kuhu kuuluvad Valter Parve, Merle Malvet, Erki Korp, Elmar Nurmela ja Marju Lauristin.
Sihtasutus järgib oma tegevuses vabaühenduste tegevuse eetilisi põhimõtteid.

 
Rahalisteks annetusteks on Eesti Toidupangale avatud spetsiaalne arvelduskonto:
SA Eesti-Hollandi Heategevusfond a/a EE982200221049027713 (Swedbank).
Oleme kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja.