Eesti Toidupank on Euroopa toidupankade föderatsiooni (European Food Banks Federation asbl- FEBA) täisliige

 

 

Eesti Toidupank on liitunud Vabaühenduste Liidu annetuste kogumise hea tavaga

 


 IIZI 20 on astunud Headuseringi: aidata on iizi!

Headusering, kuhu IIZI 20. sünnipäeva täitumise puhul on astunud, aitab panustada Toidupanga tegemistesse ja kutsub ka teisi ettevõtteid eeskuju näitama. Meie peamiseks missiooniks on midagi enda ümber muuta, teha head ja võtta vastutust ning märgata ja panustada ka ise. 

Palun tule sel korral sünnipäevale teistmoodi, tule teadmisega, et tegid koos meiega head. Palume IIZI klientidel kingituse asemel kaasa võtta pikema säilivusajaga toiduaineid, millest raskustes peredele abi oleks. Näiteks kuivained, pastatooted, pudrud, purgitoidud, konservid, õlid, maitseained jne.

Kui Sa aga kindlasti pakiga peole tulla ei soovi, saad kasutada ka Toidupanga annetuskontot: SA Eesti-Hollandi Heategevusfond, a/a EE982200221049027713 (Swedbank). Toidupank on maksusoodustusega MTÜ.

“IIZI 20 astub sammu edasi Toidupanka, mis annab meile kõigile võimaluse midagi ka ise teadlikumalt ära teha. Võtame vastutuse enda tegemiste eest ja mõistame enda ümber toimuvat paremini,” kommenteerib IIZI tegevjuht Igor Fedotov.

Eelmisel aastal alustas IIZI koostööd Fotografiskaga, et kanda edasi teadlikuma maailma visiooni. Läbi fotokunsti on võetud suund rääkida olulistel teemadel, tõstatada globaalseid ja lokaalseid probleeme, inspireerida ja ärgitada mõtlema. IIZI toetab seda lähenemist. Kindlustusmaailma võtmes töötame igapäevaselt samade eesmärkide suunas, et areneks teadlikum maailm.

Toidupank saab sel aastal 10 aastaseks. Tänaseks töötab üle Eesti 15 toidupanga allüksust, mis toimetavad väga erinevate taristuvõimalustega. Kõik nad vajavad edasi arenemiseks kaasa aitamist, et omakorda aidata inimesi, kes seda enim vajavad. Mitte keegi meist ei suuda üksi neid asju lahendada ega suuda ka üks ettevõte seda üksi teha. Seepärast ongi loodud Headusering. Kui arvad, et ka Sina või Sinu ettevõte saab aidata, siis tule ütle sünnipäevapeol Toidupanga esindajale “Tere!” ja räägime lähemalt.

Headusering on Toidupanga sõprade grupp, mis koondab nii ettevõtjaid kui eraisikuid, panustama Toidupanga arengusse läbi oma ekspertiisi ja valdkonna. Toidupank taristuna vajab meie kõigi tuge, et nemad omakorda saaks aidata inimesi, kel seda enim tarvis on. Me kõik saame aidata! Headuseringi asutajateks on: Theresa Bubbear - Briti Suursaadik Eestis, Sonny Aswani - Eesti aukonsul Singapuris, Eva Maran - ettevõtja ning Indrek Kaing - ettevõtja.