Eesti Toidupank on Euroopa toidupankade föderatsiooni (European Food Banks Federation asbl- FEBA) täisliige

 

 

Eesti Toidupank on liitunud Vabaühenduste Liidu annetuste kogumise hea tavaga

 


 Emadepäevakontsert koos Elioniga

Pühapäeval, 12. mail 2013 toimus Tallinna Raekoja platsil Elioni heategevuslik emadepäevakontsert, mille raames koguti annetusi Toidupanga tegevuse toetamiseks. 
 
Lauljad Lenna Kuurmaa, Rasmus Rändvee ja Bonzo toetasid kampaaniat, kutsudes eestimaalasi üles pöörama tähelepanu olukorrale, kus meil on tänaseks ligi 45 000 absuluutses vaesuses elavat last. See on iga meie viies laps! Üha enamatel peredel on vaja lisaabi selleks, et majanduslikult toime tulla – seetõttu teevad kümme toidupanka üle Eesti igapäevaselt tööd selle nimel, et toimetada toit sealt, kus see on üle, sinna, kus sellest on puudus.
 
Samuti on Toidpangal soov leida võimalused ja partnerid, et ühel päeval võiks olla kõikides Eesti maakondades toidupank, kes koguksid kohalikust kaubandusvõrgust ja tootmisettevõtetelt kokku mingil põhjusel ülejääva toidukauba ning toimetaks selle edasi kohalikele puudust kannatavatele inimestele. 

Kampaania raames on avatud annetusnumbrid, millele helistades saab teha Toidupangale annetuse:
900 9005 - annetussumma 2 eurot
900 9010 - annetussumma 8 eurot

Kõik operaatorid vahendavad teenust tasuta.

AITA SINAGI!

Heategevuskontserdil esinesid Lenna Kuurmaa, Rasmus Rändvee & Facelift Deer, Kõrsikud, Paabel ja Muusikastuudio lastekoor.