Eesti Toidupank on Euroopa toidupankade föderatsiooni (European Food Banks Federation asbl- FEBA) täisliige

  

 

4. novembril toimus juba teine Toidupanga toetuseks korraldatud heategevusõhtusöök 'Lapsed söönuks'. 

Toidupanga meeskond ja õhtusöögi korraldajad on tänulikud kõikidele õhtusöögi vabatahtlikele ja toetajatele ning külalistele, tänu kellele kogusime 34 000 eurot Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa ja Jõgeva toidupankade toetuseks.  

Aitäh! Teiega koos saatsime korda midagi suurepärast ja südantsoojendavat!

 

Ole kursis ürituse uudistega Facebookis
Võta meiega ühendust lapsedsoonuks at toidupank dot ee

HEATEGEVUSSÜNDMUS LAPSED SÖÖNUKS 2018
4. novembril kell 17.00 Swissôtelis


Väike pidu katab suure laua

Eestis on tuhandeid vaesuse piiril elavaid peresid, kus lastele täisväärtusliku toidu tagamine on väga raske. Samal ajal jääb Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskuse tehtud uuringu andmetel Eesti toidupoodides müümata ligikaudu 12 000 tonni toidukaupa aastas – sh kõige enam jääb kasutuseta puu- ja köögivilju, liha- ja kalatooteid ning pagaritooteid.

Vaesuse ja igapäevase täisväärtusliku toidu puuduse leevendamisega tegeleb Eestis üleriigiline heategevusorganisatsioon Eesti Toidupank, kelle abisaajatest 2/3 on lapsed. Toidupanga eesmärk on viia toitu sealt, kus on ülejääk, neile, kel sellest on puudust.

Eesti Toidupanga toimimise toetuseks korraldame juba teist aastat heategevuslikku õhtusööki Lapsed Söönuks. 2018. aasta heategevussündmuse eesmärk on koguda 30 000 eurot, mille abil toetada Ida-Eesti Toidupankade toimimist. Fookuses on Jõhvi, Narva, Jõgeva ja ka Rakvere toidupangad – nendes piirkondades vajavad abi enam kui 10 000 last.

4. novembril Tallinnas Swissôtelis toimuval 100% heategevuslikul õhtusöögil osalevad Eesti parimad restoranid Leib, Ö, Mon Repos, tsarskaja pelmeenimeister Narvast ja Chocokoo šokolaadimeistrid, kes aitavad seeläbi Toidupangal oma missiooni ellu viia. Muusikalise elamuse eest hoolitsevad Tanja Mihhailova-Saar koos bändiga ja DJ Sander Mölder. Õhtusöögil toimub heategevuslik kunstioksjon. Õhtut juhivad Heleri Rande ja Aivar Kuusk.

Heategevussündmuse Lapsed Söönuks teeb eriliseks 100%-line vabatahtlikkus ja sponsorlus - kogu õhtusöögi sisend alates töötundidest, toorainekulust kuni esinejateni tuleb osalejate poolt annetustena, olles seeläbi suurepärane näide kogukondlikust vastutustundest ja tahtmisest Eesti laste elu parandada.

Broneeri piletid sündmusele 

Pilet õhtusöögile maksab 125 EUR ning sisaldab menüüd, joogivalikut ja meelelahutust. VIP pilet hinnaga 250 EUR sisaldab lisaks vastuvõttu šampanjabaaris ning istekohta parima vaatega laudades. Kogu piletirahast teenitud tulu annetatakse Eesti Toidupangale.

 

Kui teil ei ole võimalik osaleda sündmusel, aga soovite aidata Eesti Toidupankade võrgustikul jõuda suurema hulga abivajajateni, siis on teil võimalik teha annetus Eesti Toidupanga annetuskontole:

SA Eesti-Hollandi Heategevusfond
a/a EE982200221049027713 (Swedbank)

 

Osalevate restoranide nimel

Kristjan Peäske 
Leib Restorani peremees

Piet Boerefijn
Eesti Toidupanga tegevjuht