Eesti Toidupank on Euroopa toidupankade föderatsiooni (FEBA) täisliige 

9. oktoobril Swissotellis

Väike pidu katab suure laua 

Ükski laps ei tohiks kannatada nälga. Eesti statistikaameti andmeil elab Eestis 57 000 last allpool vaesuspiiri, kelle jaoks täis kõht ei ole tavapärane osa igapäevaelust. Eesti Toidupank viib nädalas toitu enam kui 9500 abivajajale, kellest 2/3 on lapsed.  

Eesti parimad restoranid on otsutanud seljad kokku panna läbi heategevusliku õhtusöögi, et aidata Toidupangal oma missiooni ellu viia. Swissotelis toimuval heategevuslikul õhtusöögil osalevad restoranid Leib, Moon, Põhaka, Tuljak, Levier Cakery ja Eesti Euroopa Liidu eesistumise õhtusöökide peakokk Peeter Pihel. Muusikalise elamuse eest hoolitsevad Liis Lemsalu, Ott Lepland, Liisi Voolaid ja Girti Suun. Õhtusöögil toimub heategevuslik kunstioksjon.

Eesmärgiks on õhtusöögil koguda 25 000 EUR, mis võimaldaks Toidupangal laiendada oma abivõrgustikku nädalas 12 000 inimeseni. 

Õhtusöögi pilet maksab 125 EUR ning sisaldab menüüd, joogivalikut ja meelelahutust. VIP pilet hinnaga 250 EUR sisaldab vastuvõttu Collet šampanjabaaris ning istekohta parima vaatega laudades. Kogu üritusest saadud tulu annetatakse Eesti Toidupangale.

 

Reserveeringud ja lisainfo aadressil rsvp@toidupank.ee ja Lapsed söönuks Facebook lehel

 

Osalevate restoranide nimel, 

Kristjan Peäske
Leib Restorani peremees